Mieszkańcy gminy Warta zamierzają zatroszczyć się o czyste powietrze

Troska o czyste powietrze to bardzo ważne zadanie, ale też zadanie, o którym chyba się dość często zapomina. W każdym razie takie można odnieść wrażenie.

Czas na zmiany?

Dobrze byłoby więc, aby czekały nas zmiany. Gdy chodzi o zmiany na lepsze, nigdy nie jest za późno. Można też dodać, że prawdopodobnie do tego samego wniosku doszli mieszkańcy gminy Warta.

Możemy usłyszeć, że mieszkańcy tej gminy są coraz bardziej zainteresowani wymianą źródeł ciepła w gospodarstwach. Ważne jest też to, że zainteresowanie ma związek z zewnętrznym wsparciem finansowym. Warto również pamiętać, że chodzi o program „Czyste Powietrze”. Jest to program, który cieszy się popularnością na terenie całego kraju, czego dowód mamy choćby tutaj.

Wypada też odnotować, że „Czyste Powietrze” w województwie łódzkim największym zainteresowaniem cieszy się właśnie w gminie Warta! Gdy weźmie się pod uwagę cały kraj, sytuacja również wygląda ciekawie, bo gmina Warta zajmuje 56. miejsce.

Oczywiście złożenie wniosku o dofinansowanie to nie wszystko – możemy mówić o pierwszym kroku – czyli czymś naprawdę ważnym.