Kolejny raz możemy mówić o sieradzkim Las Vegas

Las Vegas w Sieradzu to coś, co wiele osób może zaskakiwać, ale nie ma żadnych powodów do zdziwienia. Można nawet powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie – chodzi o dekorację, która po raz kolejny zdobi jeden z domów jednorodzinnych.

Osiedle Zapusta

Gdyby kogoś interesowała lokalizacja, dekoracja znajduje się na osiedlu Zapusta (przy Wiejskiej). Wypada też od razu dodać, że składa się z 60 tysięcy lampek – taki stan rzeczy może robić niemałe wrażenie. Trzeba też pamiętać o tym, że lampki to nie wszystko – możemy mówić o iluminacjach świetlnych, grających mikołajach czy atrakcjach dla dzieci i dorosłych. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym każda osoba powinna czuć się usatysfakcjonowana.

Warto jeszcze zatrzymać się przy tym, jak wygląda zwiedzanie – niektórzy mogą myśleć, że są różne ograniczenia, ale nic bardziej mylnego. Realia wyglądają tak, że ograniczenie jest jedno – chodzi rzecz jasna o czas. Sieradzkie Las Vegas można odwiedzać między 16 a 20. Do tego trzeba pamiętać o jednym wyjątku – wyjątkiem jest Wigilia (w Wigilię zwiedzanie jest niemożliwe).