Czy wszystkim zależy na czystym powietrzu?

Czyste powietrze wydaje się czymś, na czym powinno zależeć nam wszystkim. Niemniej jednak można odnieść wrażenie, że rzeczywistość przedstawia się nieco inaczej. Pamiętajmy też o tym, że zawsze możemy dokonać zmiany na lepsze – nigdy nie jest za późno (choć niektórzy może twierdzą inaczej).

Specjalny program

To oczywiście nawiązanie do nowego programu, którego celem jest dbałość o nasze powietrze. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, nie pozostaje nic innego jak zjawić się na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 4 października o godz. 14:00. Miejsce to sala B Urzędu Miasta. Należy jednak pamiętać o tym, że wcześniej trzeba zgłosić chęć udziału w spotkaniu. Ponadto nie pozostało na to wiele czasu – termin upływa jutro. Zgłoszenie jest bardzo proste – wystarczy zadzwonić pod numer 43 826-61-49. Z jednej strony jest jeszcze czas, a z drugiej musisz mieć na uwadze, że liczba miejsc jest ograniczona.

Gdyby pojawiały się jakieś wątpliwości, warto uwzględnić, że możemy mówić o dofinansowaniu na termomodernizację i wymianę źródła ciepła. Czy w takiej sytuacji jest coś, nad czym należy się zastanawiać?