Osiedlowy piknik rycerski

Wczoraj odbył się piknik rycerski. Wydarzenie to miało miejsce na osiedlu Hetmańskim i trzeba powiedzieć sobie jasno, że można mówić o całkowitym sukcesie – było duże zainteresowanie i dopisała pogoda.

Osiedlowe boisko sportowe

Wszyscy zainteresowani musieli udać się na osiedlowe boisko sportowe, a tam na nudę nie można było narzekać. Wydaje się też, że każda osoba mogła znaleźć coś zgodnego ze swoimi oczekiwaniamimieliśmy choćby wesołe miasteczko czy małą gastronomię. Wypada również podkreślić, że całość została uatrakcyjniona przez prezentację zabytkowych motocykli. Można jeszcze dodać, że chętni mogli zdecydować się na przejażdżkę. Ogólnie rzecz ujmując, mieszkańcy osiedla mogli liczyć na wspólną zabawę i integrację. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się ze zdjęciami (których zresztą nie brakuje).

Warto także odnotować, że wydarzenie wsparło kilkudziesięciu lokalnych sponsorów. Wsparcie sponsorów zawsze jest niezwykle istotne. Nie można także zapominać o tym, że w organizacji pikniku udział miał samorząd miejski.