Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki i Muzyków

Międzynarodowy Dzień Muzyki i Muzyków przypada pierwszego października. Co więcej, wydarzenie to będzie uczczone i to w naprawdę ciekawy sposób. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że stanie się to 30 września.

Sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu

Krótko mówiąc, chodzi o koncert Darii Zaradkiewicz. Koncert tej wokalistki odbędzie się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu. Obok wokalistki pojawią się dwa PawłyNowak (akordeon) i Urowski (kontrabas).

Gdyby kogoś interesowały szczegóły, na pewno możemy mówić o muzycznej podróży do Francji. Ważne jest też to, że chodzi o unikalny kolaż dźwięków i osobowości. Niektórzy mogą również dodać, że widzowie będą mieć do czynienia z połączeniem pasji i zamiłowania do piosenki francuskiej. Warto także odnotować, że repertuar należy określić dostosowanym do różnych oczekiwań – znajdziemy klasyczne melodie, jak i utwory współczesne.

Rozpoczęcie koncertu zaplanowano na godz. 18:00. Wejściówki są bezpłatne (odebranie wejściówek możliwe jest w sekretariacie szkoły). Liczba miejsc ograniczona!