Zakłady bukmacherskie w Sieradzu – punkty stacjonarne, co warto obstawiać?

Sieradz to malownicze miasto w województwie łódzkim, liczące blisko 50 tysięcy mieszkańców. Taka ilość wystarcza do tego, aby na terenie miasta znajdował się punkt naziemnych zakładów bukmacherskich. Gdzie go znaleźć i co warto obstawiać?

Naziemne punkty zakładów bukmacherskich w Sieradzu

W Sieradzu od dawna funkcjonuje punkt STS Zakładów Bukmacherskich przy ulicy Jana Pawła II 52/5 (dostępnych online pod adresem www.STS.pl). Oprócz tego na terenie miasta niegdyś znajdował się punkt konkurencyjnej Fortuny. Na szczęście w dobie technologii nie stanowi to żadnego problemu.

Jak wygląda wizyta w punkcie?

STS, a właściwiej Star-Typ Sport istnieje bardzo długo na naszym rynku. Oferuje swoim klientom usługi bukmacherskie w formie stacjonarnej (w punkcie) albo online. Wizyta w lokalu rozpoczyna się od ustalenia celu podróży. Klient może:

  • rozpocząć tworzenie kuponu na specjalnej karteczce,
  • podać sprzedawcy numer wcześniej przygotowanego e-kuponu,
  • wpłacić środki na swoje konto Internetowe w zakładach, które już funkcjonuje.

W przypadku większej liczby kuponów warto udać się od razu do sprzedawcy. Każde zdarzenie ma przypisany numer, dzięki czemu łatwiej je zidentyfikować. Warto wiedzieć również o tym, że nie da się stacjonarnie obstawiać zdarzeń w określonym czasie przed ich rozpoczęciem. Dlatego do punktu warto wybrać się z samego rana, kiedy zostanie udostępniona oferta.

Obstawianie w sieci – czy warto?

Większość zakładów bukmacherskich posiadających licencję od Ministerstwa Finansów jest nastawiona na rynek internetowy. Nic w tym dziwnego, większość ruchu obecnie odbywa się w sieci.

Każda osoba, chcąca rozpocząć swoją przygodę z zakładami w sieci, musi założyć konto na dedykowanej stronie. Podaje się tu szereg danych osobowych, numer konta bankowego oraz potwierdza tożsamość (zdjęcie/skan dowodu). Dane z dowodu są szczególnie wrażliwe. Nie powinno się zatem wysyłać całego skanu, ale jedynie zakryty fragment.

Po pomyślnej weryfikacji następuje pierwsza wpłata depozytu. Niemal każda z dostępnych opcji pozwala na natychmiastowe zasilenie konta. Trzeba się jeszcze zastanowić nad finalną kwotą. Powinno się ją dopasować do bonusu powitalnego, który znacznie ułatwi początkowe obstawianie.

Warto tutaj wspomnieć o dodatkowej opcji, która pojawiła się między innymi w STS i Fortunie czyli bet games. Są to gry bazujące na popularnych grach kasynowych takich jak blackjack. Forma gry nie jest identyczna jak w kasynie online, ale pozwala na obstawianie zdarzeń, podobnie jak w przypadku spotkań i np. tego czy będzie rzut karny czy czerwona kartka. Jest to ciekawa alternatywa dla osób znudzonych standardowych obstawianiem meczów.

Co obstawiać, aby wygrywać?

Nie ma jednej, niezawodnej ścieżki do sukcesu. Warto zatem zająć się zasadami, które pozwolą zwiększyć szansę na końcowy triumf. Szczegółowe porady zależą od systemu gry, ale podstawa powinna być taka sama dla każdego obstawiającego.

Po pierwsze, dobór sprawdzonych zdarzeń. Szkoła nauczyła nas, że nikt nie zna się na wszystkim. Warto tworzyć kupon na podstawie lig oraz zespołów szczególnie nam bliskich. Dodawanie „na podbicie kursu” kosza z Tajlandii albo siatkówki z Chin raczej nie będzie dobrym pomysłem. Podobnie jak sympatyzowanie z konkretnym zespołem.

Po drugie, umiejętne i racjonalne tworzenie kuponów. Wydaje się to oczywiste, ale często w świecie zakładów bukmacherskich rządzą emocje. Chęć odegrania się albo nieracjonalnego ustalania stawek to pierwszy krok do kłopotów finansowych. Pod żadnym pozorem na zakłady nie można przeznaczać środków ponad „nasze siły”.

Ponadto, warto racjonalizować czas spędzony przy zakładach bukmacherskich oraz wykorzystywać bonusy. Szczególnie atrakcyjna jest pierwsza, powitalna promocja. Może przybrać formę:

  • zwiększenia wpłaconego depozytu o określony procent,
  • stworzenia pierwszego kuponu z tzw. mnożnikiem,
  • zwrotu środków za pierwszy przegrany zakład,
  • udostępnienia środków przez zakłady bukmacherskie w prezencie (tzw. freebet).

Rozsądne korzystanie z bonusów znacznie ułatwia stworzenie tzw. bankrollu na grę. Od jakiej firmy zacząć? O tym już musicie zadecydować we własnym zakresie.