Bezpłatne podróże pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej dla młodzieży na wakacje

Od pierwszego lipca do końca sierpnia tego roku, Łódzka Kolej Aglomeracyjna oferuje nieodpłatne podróże dla uczniów i studentów. Jest to wyjątkowy upominek od przewoźnika na dziesięciolecie jego działalności, skierowany do młodszej części populacji.

„Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów” to specjalna oferta, dzięki której co dzień będzie dostępnych 1000 darmowych biletów jednorazowych w kanałach zdalnej sprzedaży. Promocja, trwająca od lipca do końca sierpnia, umożliwi uczniom i studentom odkrywanie różnych atrakcyjnych miejsc w województwie łódzkim bez dodatkowych kosztów. Z takiego prezentu mogą cieszyć się uczniowie do 24 lat oraz studenci do 26 lat, pod warunkiem posiadania przy sobie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Aby uzyskać darmowy bilet, wystarczy skorzystać z jednego ze zdalnych kanałów sprzedaży – stron internetowych takich jak Koleo, E-podróżnik czy Biletico, a także z aplikacji mobilnych SkyCash i mPay. Każda osoba uprawniona do tej oferty ma możliwość pobrania maksymalnie dwóch biletów dziennie. Bilety są ważne na wszystkich trasach pociągów kategorii ŁKA na terenie województwa łódzkiego, a dodatkowo honorowane są także przez pociągi Regio.