Porywający koncert Rafała Brzozowskiego z okazji Dnia Kobiet w Warckim Centrum Kultury

W warckim ośrodku kulturalnym odbył się wyjątkowy koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, na którym publiczność miała okazję podziwiać występ znanej postaci polskiej sceny muzycznej i telewizyjnej – Rafała Brzozowskiego. Wydarzenie to było nie tylko okazją do wspólnego śpiewu i zabawy, ale także do rozwiązania muzycznych zagadek i oklaskiwania artysty stojąco, co niewątpliwie dodawało całości wyjątkowego charakteru.

Na scenie popularny wykonawca nie był sam – towarzyszył mu zespół muzyczny. Dyrektor Warckiego Centrum Kultury, Wiktor Baranowski, Burmistrz Warty, Krystian Krogulecki, oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie, Grzegorz Kopacki, skierowali kilka słów do zgromadzonej publiczności, a przede wszystkim do obecnych na sali kobiet. Nie kryli oni swojego zachwytu nad występem Brzozowskiego i raz jeszcze złożyli serdeczne życzenia dla wszystkich pań.

Wspólne intonowanie piosenek, muzyczne łamigłówki oraz owacje na stojąco były integralną częścią tej niezapomnianej imprezy. Jak podkreślali obecni, było to prawdziwe święto muzyki i dobrej zabawy.