Śmiertelny upadek motocyklisty w Wojciechowie pod Sieradzem

Do szokującego zdarzenia doszło w miejscowości Wojciechów nieopodal Sieradza, w województwie łódzkim. 29-letni kierowca motocykla stracił życie na skutek tragicznego wypadku, do którego doszło na prostym odcinku drogi. Mężczyzna niespodziewanie utracił kontrolę nad jednośladem i zjechał na przyległe pole. Policja pod nadzorem prokuratury obecnie prowadzi śledztwo mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Informacje o tym tragicznym incydencie napłynęły do służb w piątek, około godziny 7:30 rano. Właśnie wtedy to z gminy Sieradz zgłoszono wypadek drogowy, którego ofiarą padł motocyklista.

Początkowe ustalenia policji sugerują, że 29-letni kierowca jadący na motorze marki Yamaha, z nieznanych jeszcze powodów stracił kontrolę nad pojazdem i znalazł się na polu. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niemniej jednak, mimo desperackich prób reanimacji podejmowanych przez zespół ratowników, nie udało się uratować życia mężczyzny. Informacje na ten temat przekazała asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Miejskiej Policji w Sieradzu.