Po raz kolejny nie odbędzie się spotkanie Noworoczne Prezydenta Sieradza!

W ubiegłych latach na przeszkodzie stanęła pandemia, która zamroziła wszystkie spotkania zarówno rodzinne jak i społeczne. Ten rok pod wieloma względami jest inny, a jednak również nie odbędzie się spotkanie Noworoczne Prezydenta Sieradza. Dlaczego?

Wszystko przez inwestycje, jakie Sieradz rozpoczął jeszcze w ubiegłym roku. Konkretnie chodzi o remont i rozbudowę Sieradzkiego Centrum Kultury. W ubiegłych latach to właśnie tam organizowano uroczystą galę oraz rozdanie nagród. Ten rok jest jednak wyjątkowy, bo przez prace budowlane, nie ma co liczyć na spotkanie i rozdanie nagród.

Ostatnie Spotkanie Noworoczne Prezydenta Sieradza odbyło się w 2019 roku, kiedy jeszcze nikt nie myślał ani o pandemii ani o tym, jak zmieni się polska gospodarka na przestrzeni tych kilku lat. To właśnie na tej uroczystości rozdano Nagrody Prezydenta Sieradza. Wyróżnione zostały osoby w kategoriach „osobowość roku”, „inwestor-mecenas” czy „Sieradz lubię”.

Nagrody te były sposobem na nagrodzenie wybranych osób w lokalnej społeczności, które w roku poprzedzającym wręczenie, najwięcej zrobiły dla miasta.