Jakich narzędzi używają poważni hazardziści

kasyna-online

W loteriach lub kasynach nie ma określonych wzorców liczb ani sekwencji. Jeśli jednak chodzi o zakłady sportowe, możesz przeanalizować ostatnie wyniki. Po prostu istnieje pewien wzór, który odnajdujesz w sporcie. Mimo to czasami, aby wygrać dużą wygraną, wystarczy przypadek. Jeśli jednak zechcesz przeprowadzić trochę badań, możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Na rynku nie ma zbyt wielu narzędzi do obstawiania zakładów online. A niektóre są nawet potajemnie strzeżone i jest to zrozumiały powód. Kto w końcu chciałby dzielić się swoimi łupami?

Weźmy jednak pod uwagę kilka popularnych narzędzi używanych przez graczy, które okazały się skuteczne w zwiększaniu szans na wygraną.

Kalkulator szans – CardsChat Poker

Jeśli jesteś nowy w świecie hazardu i kasynach online, możesz zastosować metodę prób i błędów, aby zrozumieć zawiłości gry. Jednak z czasem musisz wyprzedzić samą grę. Tutaj liczy się strategia i niezawodne narzędzie. A jednym z nich jest kalkulator szans pokerowych CardsChat, który ma atrakcyjny wizualnie wygląd i świetną funkcjonalność.

To oprogramowanie pozwala tworzyć różne scenariusze; oblicza szanse rozdań gracza przeciwko serii innych rozdań w łatwej do zrozumienia formie. Funkcja ta pomaga szybko podejmować właściwe decyzje.

Chociaż oprogramowanie, takie jak kalkulator szans pokerowych CardsChat, bez wątpienia zapewni przewagę, opłaca się również znać terminologię związaną z grami pokerowymi i różnymi rozdaniami.

Kalkulator szans pokerowych pozwala graczom szybciej zrozumieć grę. Łatwy w użyciu i intuicyjny interfejs daje możliwość obmyślania strategii dla dowolnej kombinacji na stole pokerowym, aby obliczyć dokładne kursy.

RebelBetting

Jeśli zalogujesz się na stronie Rebelbetting, zauważysz, że zapewniają „zamianę hazardu w inwestycję”, jednocześnie przechytrzając bukmacherów we własnej grze. Chociaż jest to trochę pretensjonalne, uznaliśmy to oprogramowanie za interesujące. Witryna Rebelbetting składa się z dwóch głównych elementów.

Wartościowe zakłady

Reklamowany jest jako najłatwiejszy sposób na zarabianie pieniędzy na sporcie. Umożliwia graczom obstawianie zawyżonych kursów, aby pokonać bukmacherów w ich własnej grze. Masz pewność, że miesięczny zwrot z inwestycji wynosi 30 procent, a sprawdzony wynik wynosi 3 procent na zakład. Warto też dodać, że członkowie postawili już 1,9 miliona zakładów.

Pewne zakłady

Tutaj gracze mogą obstawiać wszystkie kursy i za każdym razem mają pewność wygranej. Jest to możliwe, ponieważ gracze mogą licytować wszystkie wyniki. Tym sposobem gwarantowane są stałe zyski przy znacznie zmniejszonym ryzyku. Sure betting to najsłynniejszy serwis bukmacherski na świecie, z którego na całym świecie korzysta 125 000 graczy.

Gracze mają tu różne opcje płatności. Najtańszy pakiet to 749 EUR na rok.

Bettingmetrics

Narzędzie Bettingmetrics zyskuje coraz większą akceptację użytkowników. Wszystko dzięki swoim funkcjom, które zwiększają szanse na wygraną, zwłaszcza gdy gracz obstawia wydarzenie sportowe. Narzędzie umożliwia obstawianie różnych wydarzeń sportowych na jednej platformie. Pozwala też śledzić swoje zakłady i je analizować.

Na stronie głównej Bettingmetrics użytkownicy otrzymują przegląd wyników zakładów w formie wykresu kołowego przedstawiającego procent wygranych, przegranych, pół wygranych, pół przegranych, oczekujących itp. Inne ważne dane, do których gracze mają natychmiastowy dostęp, to najdłuższa passa wygranych, najdłuższa passa przegranych, średnie szanse na wygraną i średnie szanse na przegraną.

Trademate Sports

Oprogramowanie do zakładów sportowych Trademate Sports wykorzystuje algorytm, który przedstawia prawdziwe kursy i sugeruje graczom możliwości. Chociaż nie ma wglądu w działanie algorytmu, pozwala on użytkownikom śledzić i analizować swoje zakłady w postaci przydatnych wykresów.

To, co sprawia, że ​​Trademark Sports jest rozkoszą dla graczy, to łatwy interfejs użytkownika i projekt, który jest łatwy do zrozumienia nawet dla amatorów. Zawiera listę wszystkich wydarzeń sportowych i informacje o przewadze, które wyświetla, aby pomóc graczom zmaksymalizować ich wartość szacunkową (EV).

Niezawodne i wydajne oprogramowanie ma swoją cenę. Z kolei oprogramowanie Trademark Sports kosztuje 400 EUR. Aczkolwiek, jeśli wziąć pod uwagę jego długoterminowe zastosowanie w celu zwiększenia swoich zysków, jest to inwestycja warta zachodu.