„Pocztówka z mojego miasta”

Stowarzyszenie Kreatywny Sieradz oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu zachęcają do udziału w konkursie fotograficzno-graficznym „Pocztówka z mojego miasta”. Jak się można domyślić, chodzi o pocztówkę związaną z Sieradzem.

Co jeszcze wiemy?

Warte podkreślenia jest też to, że zainteresowani mają ogromne pole do popisu. Krótko mówiąc, chodzi o pocztówkę, która będzie ilustrować interesujące miejsca. Nie trzeba chyba dodawać, że w Sieradzu takich miejsc nie brakuje.

Nagroda główna w konkursie to wydruk zwycięskich pocztówek. Nie można też zapomnieć o tym, że konkurs sprawia, iż miasto będzie wygrane niezależnie od końcowych rozstrzygnięć. Sieradz ma wiele do zaoferowania, ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. Jeśli więc uczestnicy się spiszą (a nie powinno być inaczej), będziemy mieli do czynienia z fantastyczną promocją.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu sieradzkiego, którzy mają minimum 13 lat. Do tego rywalizacja toczyć się będzie w grupach 13-15 lat, 16-18 lat i dorośli. Powiatowa Biblioteka Publiczna na projekty czeka do 29 sierpnia.

Tutaj poczytasz informacje ze stolicy województwa.