Magia Peru działa?

Dalekie wyprawy to coś, na co nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Chodzi oczywiście o możliwości finansowe, jak i zwyczajną odwagę. Co więcej, dziś mieliśmy okazję przekonać się o tym, co niosą za sobą dalekie wyprawy.

Z Ryszardem Sobolewskim

Dla niezorientowanych – dziś odbyło się spotkanie z Ryszardem Sobolewskim. Sobolewski to znany podróżnik, który ma na swoim koncie choćby wyprawę do Peru. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że była to wyprawa, z którą wiązało się wiele przeżyć. Wypada też dodać, że przynajmniej część wydarzeń zostało zapamiętanych – chodzi rzecz jasna o wspomnienia, jak i po prostu piękne fotografie.

Warto również mieć na uwadze, że często koncentrujemy się na końcowym efekcie. Nie ma też co ukrywać, że mowa o czymś, co najłatwiej zapamiętać. Niemniej jednak dobrze też skupiać się na początku drogi – w przypadku Ryszarda Sobolewskiego możemy rozmawiać o pasji do fotografowania, która pojawiła się w szkole podstawowej. Ciekawe jest też to, że już w szkole średniej mogliśmy mówić o prowadzeniu pracowni fotograficznej.

Jeżeli interesujesz się wiadomościami ze stolicy województwa, warto zapoznać się z informacjami udostępnionymi tutaj.