10. Targi Ślubne w Galerii Dekada

Planowanie wesela może kojarzyć się z miłością, jak i sporymi nerwami. Nerwy można zrozumieć, ale też pamiętajmy, że mowa o czymś, czego da się uniknąć. Co więcej, rozwiązanie jest bardzo proste – wizyta na Targach Ślubnych!

W Galerii Dekada

Już jutro (10 kwietnia) w Galerii Dekada odbędą się 10. Targi Ślubne. Będzie to świetna okazja do porównania ofert i co za tym idzie, znalezienia interesujących propozycji. Można też powiedzieć, że mowa o szansie na zerwanie ze stereotypami – zaplanowanie idealnego wesela może przebiegać łatwo i przyjemnie!

Jeżeli zastanawiasz się nad szczegółami, musisz wiedzieć, że nie ma nad czym myśleć – po prostu trzeba zjawić się na wydarzeniu. Jutrzejsze Targi Ślubne to coś, co po prostu trzeba zobaczyć z bliska. Na teraz wiadomo tyle, że wszyscy, którzy się pojawią, nie będą żałować. Można też dodać, że mowa o czymś, czego nie możemy określić wyłącznie inspiracją – to również prezentacja najnowszych trendów.

Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 10:00. Jeżeli wszystko przebiegnie planowo, 10. Targi Ślubne zakończą się o 18:00.

Jeśli interesujesz się też informacjami z Łodzi, zajrzyj pod ten adres.