Czym jesteśmy?

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jesteśmy tym, co jemy. Niemniej jednak wydaje się, że wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy.

Działanie młodzieży

Co więcej, możemy mówić o projekcie, który dotyczy właśnie zdrowego odżywiania – za projekt ten odpowiada II LO oraz PZS nr 1 w Sieradzu. Można też powiedzieć (czy nawet trzeba), że projekt ten łączy różnych ludzi mających wspólną pasję. Chodzi oczywiście o pasję do zdrowego odżywiania.

Trzeba też pamiętać o tym, że pomysł jest ważny, ale najważniejsze jest wykonanie. Z tym jednak nie powinno być żadnego problemu – możemy usłyszeć choćby o wstawianiu przepisów na social media. Wszyscy chyba wiemy, jak wielkie znaczenie ma Facebook, Instagram i reszta mediów społecznościowych. Naturalnie należy też uwzględniać, że na efekty zawsze musimy trochę poczekać.

Warto również wiedzieć, że możemy mówić o ankietach, zgodnie z którymi 55% osób uważa, iż nie odżywia się zdrowo. Kiedy doda się do tego ewentualny wstyd przed smutną prawdą, trudno patrzeć optymistycznie w przyszłość. Z drugiej strony zawsze można się zmienić.