Koniec ze smogiem?

Dbałość o własne bezpieczeństwo to temat, który doskonale znamy. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że są sprawy, nad którymi może nie do końca się koncentrujemy (a w każdym razie można odnieść takie wrażenie).

Walka ze smogiem

To nawiązanie do walki ze smogiem – zimy upływają pod znakiem smogu i dobrze byłoby z tym skończyć. Zwłaszcza że naprawdę jest na to szansa. Dla niezorientowanych – chodzi o Sieradzki Alarm Smogowy. Sieradzki Alarm Smogowy realizuje kampanię, której celem jest rozwinięcie świadomości społecznej. Można również powiedzieć (czy nawet trzeba), że mamy koncentrację na oddychaniu i tym, jaki wpływ ma to, czym oddychamy.

Warto też odnotować, że smog to kumulacja zanieczyszczeń – kumulacja, która wynika z tego, że mamy zanieczyszczenie i niekorzystne warunki atmosferyczne. Można więc stwierdzić, że zanieczyszczenia często są przewiewane.

Co robić?

Jeśli zastanawiasz się nad postępowaniem, nie pozostaje nic innego jak koncentracja na ekologicznym piecu. Nieekologiczne piece to jeden z poważnych problemów Sieradza. Drugim jest niska zabudowa.