Halowe Mistrzostwa Sieradza w tenisie ziemnym

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu oraz Sieradzki Klub Tenisowy zachęcają do wzięcia udziału w Halowych Mistrzostwach Sieradza w tenisie ziemnym. Ważne jest też to, że chodzi o tenis ziemny w grze podwójnej.

Co jeszcze wiadomo?

Jeżeli zastanawiasz się nad miejscem, nie pozostaje nic innego jak nastawienie się na tenis pod dachem. Rozgrywki będą toczyć się w hali MOSIR-u przy ulicy Łokietka 55 w Sieradzu i w hali Szkoły Podstawowej w Widawie przy ulicy Wieluńskiej 17. Zmagania odbędą się 12-13 lutego.

Warte podkreślenia jest również to, że możemy mówić o ograniczeniu wiekowym. Do tego ograniczenie to jest nietypowe – liczy się łączny wiek pary. Dokładnie mówiąc, każda para musi mieć łącznie +80 lat. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, jest jeszcze trochę czasu do namysłu – termin zgłoszeń upływa 9 lutego. Zgłaszać należy się telefonicznie pod numerem 694 897 024. Wyniki losowania i harmonogram gier to sprawy, które nie zostaną podane do publicznej wiadomości – zgłoszeni zawodnicy będą informowani o szczegółach.

Trudno powiedzieć, jakiej frekwencji można się spodziewać, ale wszyscy chyba liczymy na sporą rywalizację. Zwłaszcza że jeszcze kilkadziesiąt godzin temu mogliśmy emocjonować się grą Igi Świątek w Australian Open.