Co z Sieradzkim Centrum Kultury?

Sieradzkie Centrum Kultury to miejsce, które trudno nazwać wizytówką miasta. Niemniej jednak warto zadać sobie pytanie, czy tak musi być zawsze?

Możliwe zmiany

Rzeczywistość przedstawia się tak, że zmiany są możliwe. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już w tym roku będziemy mieli do czynienia z rozbudową Sieradzkiego Centrum Kultury.

Pewnie od razu pojawiło się pytanie, co można powiedzieć na temat szczegółów? Zainteresowanie szczegółami jest jak najbardziej zrozumiałe, ale trudno nawiązać do detali. Niemniej bez wątpienia należy spodziewać się sporych zmian. Zmian, które mają sprawić, że Sieradzkie Centrum Kultury będzie prezentować się godnie. Wypada również podkreślić, że zmiany zakładają zaadoptowanie kamienicy komunalnej przy ulicy Warszawskiej 12. Można też pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym kamienica ta kojarzona jest przez wielu mieszkańców (sąsiedztwo siedziby KRUS).

Wartość całej inwestycji wynosi kilkanaście milionów złotych. Do tego dobrze wiedzieć, że możemy mówić o dofinansowaniu zewnętrznym.