Twoje dziecko interesuje się siatkówką?

Pociecha interesuje się siatkówką i zastanawiacie się nad treningami? Jeżeli dziecko chce grać w siatkówkę, dobrym rozwiązaniem jest zainteresowanie się ofertą, którą ma Uczniowski Klub Sportowy „10” w Sieradzu.

Chodzi o treningi

Krótko mówiąc, Uczniowski Klub Sportowy „10” w Sieradzu zachęca do udziału w treningach siatkarskich. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, także treningi można dostosować do innych planów.

Oferta skierowana jest do dzieci z roczników 2011-13. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartkitrening rozpoczyna się o 16:00 i trwa przez trzy godziny. Warto też mieć na uwadze, że oferta to coś więcej niż możliwość doskonalenia siatkarskich umiejętności – to też możliwość wzięcia udziału w licznych turniejach. Kto wie, może pobyt w Uczniowskim Klubie Sportowym będzie początkiem pięknej przygody? Wszyscy gdzieś zaczynali.

Jeżeli potrzeba więcej informacji, nie pozostaje nic innego jak zapytać się u źródła. Ponadto zawsze należy liczyć się, z tym że coś może ulec zmianie (do zmian może dojść w ostatniej chwili).