Ostatni sportowy weekend wakacji – co możemy powiedzieć na temat planów?

Nowy rok szkolny już niedługo, ale to nie oznacza, że należy zapomnieć o ostatnich dniach wakacji. Krótko mówiąc, jest czas na naukę i czas na zabawę.

Plany Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Zresztą wystarczy zainteresować się planami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu – w ostatni weekend wakacji odbędzie się turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej. Jeżeli wyrażasz zainteresowanie, nie ma problemu, trwają zapisy.

Zacznijmy może od turnieju piłki nożnej – te zmagania czekają nas 27 sierpnia (w przyszły piątek). Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 20:00, także ewentualne upały nie powinny stanowić problemu. Oczywiście propozycja skierowana jest do amatorskich drużyn piłkarskich. Koniec przyjmowania zgłoszenia nastąpi 25 sierpnia o godz. 15:00. Trzeba jednak mieć na uwadze, że obowiązuje limit, który wynosi 8 drużyn. Jak się nietrudno domyślić, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Musisz także pamiętać o tym, że zespół może mieć maksymalnie 12 zawodników!

Zawody w siatkówce plażowej zaplanowano na 29 sierpnia. Harmonogram zakłada, że wszystko rozpocznie się ok. 11:00. Termin składania zgłoszeń upływa 26 sierpnia o godz. 15:00. Warto również wiedzieć, że może zdarzyć się tak, iż możliwość zgłoszenia obowiązywać będzie jeszcze w dniu zawodów – kluczowa jest frekwencja. Limit wynosi 16 par.

Jeśli chcesz zostawić zgłoszenie, zadzwoń pod numer 43 822 38 82 lub napisz na adres [email protected].