Zamknięcie skrzyżowania Błonie/Nadwarciańska do 5 maja 2026 roku – nowe informacje dla pasażerów

Przedłużenie zamknięcia skrzyżowania w Sieradzu

Ważne informacje dla mieszkańców Sieradza: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji ogłosiło, że zamknięcie skrzyżowania Błonie/Nadwarciańska zostaje przedłużone aż do 5 maja 2026 roku. W związku z tym przystanek Błonie/pętla pozostanie nieczynny, a pasażerowie muszą dostosować się do zmian w kursach autobusów.

Zmiany w kursach linii 2

Linia 2 będzie miała zmodyfikowaną trasę. Autobusy na tej linii będą zawracać na skrzyżowaniu Błonie/Złota, w pobliżu kapliczki, co może wpłynąć na codzienne plany podróży pasażerów korzystających z tej trasy.

Linia 7 i alternatywna trasa

Autobusy linii 7, kursujące w stronę Uniejowskiej, będą przejeżdżać przez Nadwarciańską, jednak przystanek Błonie/pętla nadal nie będzie obsługiwany. Dla pasażerów podróżujących w kierunku Brzezińskiego, autobusy linii 7, jadące przez Błonie, również będą musiały zawracać na skrzyżowaniu Błonie/Złota, w pobliżu kapliczki.

Wpływ na mieszkańców

Przedłużenie zamknięcia skrzyżowania jest istotnym wyzwaniem dla lokalnej społeczności. Mieszkańcy muszą przygotować się na dalsze utrudnienia w codziennych podróżach i znaleźć alternatywne trasy. Warto śledzić komunikaty Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji, aby być na bieżąco z ewentualnymi zmianami w rozkładach jazdy.

Skrzyżowanie Błonie/Nadwarciańska pozostaje kluczowym punktem w miejskiej infrastrukturze, a jego przedłużone zamknięcie wymaga od pasażerów elastyczności i dostosowania się do nowych okoliczności. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji apeluje do mieszkańców o cierpliwość i zrozumienie w obliczu tych trudności.

Źródło: facebook.com/profile.php?id=100039888685439