Zmiana na stanowisku dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Sieradzu

Dotychczasowa wicedyrektorka Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Sieradzu, Katarzyna Jaworska – Lisowska, została niedawno wybrana na stanowisko dyrektora tej placówki. Sukces ten jest wynikiem zwycięstwa w konkursie organizowanym przez Zarząd Powiatu Sieradzkiego. Wcześniejsze miejsce przy biurku dyrektora zajmował Patryk Kurpisz, którego decyzją Zarządu odwołano z tego stanowiska.

Mariusz Bądzior, starosta sieradzki, potwierdził informacje o nowym dyrektorze Powiatowego Zespołu Szkół nr 2: „Zgadza się, Katarzyna Jaworska – Lisowska, która do niedawna pełniła funkcję wicedyrektora tej szkoły zlokalizowanej przy ulicy Zamkowej w Sieradzu, przekonała komisję konkursową i wygrała konkurs. Mimo że nie byłem członkiem komisji, posiadam wiarygodne informacje, które potwierdzają jej sukces”.

Komisja konkursowa miała przed sobą jedną kandydaturę do rozważenia – to właśnie Katarzyna Jaworska – Lisowska zdecydowała się na rywalizację o stanowisko dyrektora tej renomowanej placówki edukacyjnej przy ulicy Zamkowej w Sieradzu.