Dobre wiadomości z 20. kolejki piłkarskiej Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Lider znowu wygrał!

Chociaż do zakończenia rundy wiosennej w rozgrywkach okręgowych jeszcze sporo czasu, to liczy się każdy mecz. Górna cześć tabeli w okręgówce w Sieradzu jest bardzo płytka i o wynikach może zadecydować jedno spotkanie. Póki co lider, Warta II Sieradz bez zaskoczenia zdobyła kolejne 3 punkty.

20 kolejka piłkarskiej Sieradzkiej Klasy Okręgowej była pełna zwrotów akcji. Lider w tabeli, Warta II Sieradz pewnie wygrała z Czarnymi Rząśnia u siebie, aż 3:0. Inne zespoły z pierwszej trójki, Warta Działoszyn i Złoczewie Złoczew również zarobiły po 3 pewne wygrane. Jednak rozgrywki zespołów z niższych miejsc nie były już takie oczywiste.

Hetman Rusiec z GKS Goszczanów wygrał spektakularnie 4:1 u siebie, za to Jutrzenka Warta została pokonana u siebie aż 0:6 przez Piast Błaszki. Wyrównany mecz za to odbył się między Tęcza Brodnia a LZS Brąszewice, który zakończył się wynikiem 3:3.

Pierwsza w tabeli Sieradzkiej Klasy Okręgowej jest Warta II Sieradz (49 pkt), następnie Warta Działoszyn (41 pkt) i Złoczewia Złoczew (41 pkt).