Nowy szkoleniowiec Warty Sieradz. To Przemysław Cecherz!

Trzecioligowa Warta Sieradz nie ma szczęścia do trenerów. Po serii nieudanych spotkań w tym sezonie, Marcin Węglawski został zwolniony a na jego miejsce zatrudniono trenera z całkiem sporym doświadczeniem. To Przemysław Cecherz.

Warta Sieradz w końcu doczekała się trenera z licencją UEFA Pro. Ma on bardzo różnorodne doświadczenia trenerskie i w trzeciej lidze i na poziomie centralnym. Co ciekawe, w latach 2016/2017 trenował Widzew Łódź. Jednak zespołów ma w swojej historii o wiele więcej: Górnik Zabrze, Znicz Pruszków, Kolejarz Stróże, GKS Tychy, Wieczysta Kraków. Lista zespołów z którymi współpracował jest spora. Ostatnim zespołem jaki prowadził, była Cartusia Kartuzy.

Swoje pierwsze trenerskie kroki stawiał już w wieku 23 lat, w KKS Koluszki. Następnie przez wiele lat pracował w USA, gdzie prowadził chicagowskie kluby polonijne Wisły, Orły i Cacovię.

Pierwszy mecz nowego trenera to spotkanie Warty Sieradz z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Kibice liczą na mocne emocje oraz niezapomnianą grę swojego zespołu!