Uhonorowanie ludzi oświaty

Dziś Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten pewnie większości uczniom kojarzy się dość jednoznacznie – chodzi oczywiście o brak lekcji. Pamiętajmy jednak o tym, że przede wszystkim to jest święto nauczycieliludzi, których wielokrotnie nie doceniamy.

Specjalna uroczystość

W Sieradzu mieliśmy do czynienia ze specjalną uroczystością. Można też mówić o tradycji, która kontynuowana jest po roku przerwy.

Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie, co się działo? Na temat szczegółów można rozmawiać długo – ważne jest choćby to, że Prezydent Miasta wręczył nagrody. Nagrody trafiły do nauczycieli, którzy wykazali się sporymi osiągnięciami. Nagroda Prezydenta Miasta trafiła do 20 osób (nagroda była skierowana do nauczycieli i dyrektorów). Warto także wiedzieć, że mogliśmy też usłyszeć o nagrodach od dyrektorów poszczególnych placówek oświatowych. Nagrody te trafiły do 80 osób.

Gdyby ktoś chciał wiedzieć więcej, dobrze wiedzieć, że w internecie można znaleźć sporo zdjęć. Krótko mówiąc, działo się i chyba nikt nie ma wątpliwości, że za rok powinno być podobnie.